Hakkımızda

Türkiye'de 1990 yılında başladığımız ham saç ürünleri peruk, postiş, çıt çıt saç kaynak faaliyetlerimize bugün tüm Türkiye geneli dahil olmak üzere Avrupa, Amerika, Afrika ve Ortadoğu pazarına ham saç ürünlerinin ihracatını yapmaktayız. Sach peruk atölyelerinde ihracat yapmış olduğumuz ülke ihtiyaçlarına göre özel çözümler üretiyoruz. Avrupa pazarının ihtiyacı olan Slav ırkına ait saçlar gibi butik çözümler sunuyoruz.

Amerika pazarının çoğunluğunu oluşturan Amerikan Afrika’n saç ürünleri, Avrupa ülkelerinin ihtiyaçlarına yönelik keratin saç kaynak, tres saç ürünlerini tedarik etmekteyiz. Avrupa saç sektöründeki kuruluşlar ile beraber yürüttüğümüz ham saç ile üretilen peruk ve saç kaynak ürünlerinin ihtiyaca yönelik sektörel yeniden yapılanma ve düzenleme, süreç tasarımı, organizasyonel tasarım ile bilgi sistemlerinin tasarlanması ve geliştirilmesi bileşenlerini içeren çalışmalar ile ülkemizde kurumsal gelişim projelerine imza atan ilk firmayız.

Sach markası olarak Vizyonumuz, mükemmelliğin belirleyicisi olmaktır. Vizyonumuz, paydaşlarımız tarafından saygı duyulan bir kurum olmamız ile hayat bulmaktadır. Misyonumuz, itibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle, dünyanın imrenilen yeteneklerinin ve tüm pazar segmentlerine yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerin birinci tercihi olmaktır. Sach Peruk Hizmet Standartlarımız Sach markası tüm dünyada, ihtiyaca yönelik butik üretim peruk, postiş,, çıt çıt saç ve saç kaynak ürünleri ile çok farklı alanlarda sunmakta olduğu hizmetlerin ortak noktasını teşkil eden müşteri hizmeti standartları:

Sach Peruk olarak Müşterilerimizin gereksinimlerini analiz ederek profesyonel saç ürünlerinden hangilerinden faydalanabileceklerini belirlemek Sach Peruk olarak üstlendiğimiz işleri en iyi şekilde yerine getirebilmemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmemizi ve bizden beklentilerini aşan hizmetler sunmamızı sağlayan hizmet hedefleri geliştirmek.

Bu hizmet hedeflerimize ulaşabilmemiz için uygun bir müşteri hizmet planı hazırlamak Yükümlülüklerimizi yerine getirmek, olası sorunları öngörebilmek ve sürprizlerden kaçınabilmek için hizmet planımızı doğru şekilde uygulamak Müşterilerimiz ile Sach Peruk hizmetlerimizin değer ve kalitesini daha iyi algılayabilmeleri için etkin ve yaratıcı iletişim kurmak Müşterilerimizin yönetim kadrolarını işlerinin durumları hakkında bilgilendirmek ve işlerini geliştirmeleri konusunda anlamlı tavsiyelerde bulunma.

Etkin iletişimi teşvik etmek amacıyla kilit yönetim kadrosu ile olan ilişkilerimizi sürekli olarak ilerletmek, güçlendirmek ve müşteri sadakatini arttırmak. Ortaya çıkabilecek profesyonel, teknik ya da müşteri hizmetleri sorunlarının zamanında, karşılıklı saygı anlayışı içerisinde ele alınarak çözüme ulaştırıldığından emin olmak Müşterilerimizden bizden almış oldukları hizmetler hakkındaki değerlendirmelerini düzenli olarak istemek. Hizmet ücretlerimizi, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve üstlendiğimiz sorumluluklar göz önüne alındığında, müşterilerimizce makul ve adil olarak algılanacak şekilde belirlemek

 

SACH PERUK

SACH HAIR EXTENSIONS